27 лютого Тетяна Ковальова провела семінар-тренінг для студентів-журналістів на тему: Керівні принципи створення журналістських матеріалів про представників соціально вразливих груп.

Після знайомства з аудиторією, учасникам була запропонована інтерактивна гра «Армагедон», у результаті якої були з’ясовані основні ознаки дискримінації в сучасному суспільстві, розставлені акценти щодо стереотипного мислення, визначено поняття «інклюзії». На підтвердження головної думки про шкоду стереотипного підходу продемонстровано відеоролик «Impasse».

У презентації тренер зосередила увагу на основних помилках, яких припускаються журналісти у своїх матеріалах. Навела приклади заголовків, що містять нетолерантні або абсурдні вислови із загальнодержавних та регіональних ЗМІ. Надано рекомендації для роботи журналіста із представниками соціально вразливих груп, виконано ситуативні завдання «Про що і як писати в конкретній ситуації?». Кожний учасник отримав пам’ятку, в якій схематично зазначені види дискримінації, короткий словник толерантної мови для висвітлення проблематики людей з інвалідністю. На завершення учасники заповнили анкету, у якій поділилися враженнями від семінару.