Громадська організація “Медіакомпас” запрошує вчителів, викладачів, журналістів та громадських активістів, які проживають у Сумській області (окрім міста Суми) взяти участь у тренінгу “Медіаграмотність у регіонах України”.

Міжнародний проєкт проводиться ГО “Interlink Academy” (Німеччина) та ГО “МедіаКомпас” (Україна) в Сумській області. Підтримку надає Міністерство закордонних справ Німеччини.

Основна мета – підготувати тренерів з медіаграмотності, удосоконалити їхні знання та навички в медіаграмотності та проведенні тренінгів, популяризувати критичне мислення в громаді.

Етапи проєкту:
1 етап (3-6 жовтня 2019 року) – підготовка тренерів у Сумах, СумДУ;
2 етап (жовтень – листопад 2019 року) – проведення учасниками проєкту мультиплікаційних тренінгів (3 тренінги по 4 години кожен для 15 учасників) з медіаграмотності у своїх громадах (допомога тренерів надається) та підготовка звітів з проведених тренінгів;
3 етап (29-30 листопада 2019 року) – завершення навчання, обмін досвідом, обгворення підсумків проєкту в Сумах.

Участь безкоштовна, проєкт покриває навчання, проживання, харчування, транспортні витрати, матеріали. За проведення трьох мультиплікаційних тренінгів учасники НЕ отримують оплату праці.

З усіх питань звертатися за тел. +380662173769 (Юлія)

o.t.mediakompass@gmail.com

Форма для реєстрації за посиланням.