16 квітня Олег Пастухов, медіа-експерт, та Андрій Куликов, журналіст, редактор, радіо- та телеведучий, презентували студентам і викладачам СумДУ альманах літературних перекладів українською мовою найвідоміших світових рок-шедеврів “Бог дав рок-н-ролл тобі”. 

За словами Олега Пастухова, рок-культура зі своїми музичними композиціями, текстами пісень, антуражем і міфами давно стала невід’ємною часитною естетичного світу. Автори видання сподіваються, що читач відкриє для себе різнобарвність образів, інтелектуальність та неабияку художню цінність рок-поезії.

“Ця збірка є не лише вираженням шанування щодо тих, переклади чиїх віршів вона містить, а й спробою наблизити їхню творчість до української публіки, – говорить Андрій Куликов. – Якщо хтось в Україні колись заспіває один із уміщених тут перекладів, автори будуть раді. Власне, не “якщо”, а “коли”, бо ці тексти варті того, щоби їх заспівати аби бодай перевірити – наскільки вони пасують до тієї видатної музики, до якої писалися оригінали”.

Презентація книги “Бог дав рок-н-ролл тобі” завершилася афограф-сесією з авторами та розіграшем одного з екземплярів видання.