Main Menu Top Menu

«Сходини»

Вісник громадських організацій


Через конкретні факти й приклади розповідає про вплив громадських організацій як на внутрішню, так і зовнішню політики країни, про роль у розвитку самоврядування, процесів децентралізації, самозабезпечення громад та багато іншого. Тобто про все, чим живуть громадські організації і який досвід може бути цікавим іншим.

До речі, щодо назви вісника. Синонімами її є не лише «сходинки», «щаблі», «ступені», а й «зібрання», «збори», «толока» і, нарешті… «собор». Тобто вона, ця назва, цілком відповідає і меті, і сутності, і місцю видання вісника, авторами якого може стати кожен із вас, шановні читачі, якщо звернеться з розповіддю про діяльність своєї організації або її лідерів, з актуальним запитанням або цікавою думкою, з якоюсь житейською історією, так чи інакше пов’язаною зі становленням «третього сектору». Тож по сходинах – на сходини!

Архіви


Вашій увазі архів вісника громадський організацій «Сходини» за 2003–2004 роки. Опубліковані матеріали – документальне свідчення тодішньої ситуації в громадському секторі Сумської області.

Сходини № 1
Сходини № 2
Сходини № 3
Сходини № 4
Сходини № 5
Сходини № 6
Сходини № 7
Сходини № 8
Сходини № 9
Сходини № 10
Сходини № 11-12

День сьогоднішній


Випуски вісника громадський організацій «Сходини» з 2018 року

Сходини № 13
Сходини № 14
Сходини № 15
Сходини № 16