Авторський відеокурс від Раїси  Стоян

Телевізійний журналіст з понад двадцятирічним досвідом роботи на посадах кореспондента, редактора, завідувачки відділу авторських програм Сумської  ОДТРК, головного редактора каналу ATV (м. Суми). Учасник, переможець, лауреат та дипломант  численних  всеукраїнських  і  міжнародних  професійних  конкурсів: «Калинові  острови», «Милосердя», «Професіонал   ефіру України», інших. Член регіонального журі Національної   телевізійної премії «Телетріумф» (2012-2017 рр.), голова Громадської ради при Сумській ОДТРК (2015-2016 рр.). Нині провідний фахівець, асистент кафедри журналістики та філології Сумського державного університету, викладач дисциплін «Телерадіовиробництво», «Теле- та радіореклама», керівник студентської  навчальної телестудії  «студTV «11 поверх». Студентські телевізійні роботи – переможці, лауреати, учасники всеукраїнських і міжнародних фестивалів та конкурсів: «Кришталеві джерела XVI», «Студентський МІКС-2016», «Світ спорту XIV», «Калинові Мости-2018» (Вармія і Мазури, Польща), інші мистецькі форуми.  (http://journ.sumdu.edu.ua/ua/2018-04-12-09-41-31 )

Авторка про мету відеокурсу:

Онлайн – курс  «Від очевидця до автора: 7 кроків до відеомайстерності» має просвітницьку  мету, покликаний дати найнеобхідніші знання, навички з виробництва та поширення у соцмережах  відеосюжетів, а також стрім-технології (відеотрансляції) у Facebook  за допомогою смартфонів. Він складається із семи відеокроків: від уміння визначати, що ж таке «новина»  та  «інформаційний привід», до відеозйомок  та монтажу.

Матеріал структурований так, аби бути доступним і  цікавим як для студентів – журналістів, так і аматорів – для всіх, хто цікавиться  відеомайстерністю. Тому подається не лише  інструкція  щодо користування професійною програмою редагування відео Adobe Premiere Pro, а й правила роботи з функціями мобільного додатку Filmigo.

В основі курсу  ­– величезний практичний досвід, адже в телевізійній журналістиці я по суті все життя. Тож, у матеріалі нічого зайвого, лиш головне. Сподіваюся, що  запропоновані дефініції, наведені приклади, наочне пояснення,  як  працювати з цифровими гаджетами й відповідними програмами, стануть Вам у пригоді. 

[WPSM_AC id=1105]